שיש דיין פרופיל חברה :
בשנת 1968 נוסדה חברת שיש דיין ע"י ניסים דיין ובניו.
אחרי 40 שנות ניסיון שמנו יצא לפנינו וחברת שיש דיין הפכה את תחום
המצבות למומחיותה הבלעדית בייצור מצבות שיש מרהיבות.
המיומנות שלנו התפתחה עד אין קץ והצלחנו להוביל קו של הנצחה
ויופי במבנים של אנדרטאות אבן מיוחדות ו היכלי בתי כנסת מפוארים.

ברוכים הבאים

לאתר של שיש דיין

גלישה נעימה
חזון החברה:
הנצחת אהובינו:
מות אדם אהוב הוא אובדן המותיר חלל ריק בלב כל משפחה. מתוך רצון עז לשמר את זכרם של אהובינו נולד רעיון ה הנצחה המקורי לייצור מצבות ייחודיות המנציחות את נשמתם של אהובינו. אנו מייצרים את כל סוגי ה מצבות לכל סוגי האנשים תוך כדי שימת לב לפרטים הקטנים, משום שאלה הם שילוו את יקירינו עד אין קץ.

שלמות של עבודה:
חברת שיש דיין שמה לה למטרה לעבוד עם חומרי הגלם הטובים ביותר. אנו מייבאים משטחי שיש ומשטחי אבן ממקומות שונים בעולם: טורקיה, סין, איטליה, גוואטמלה ועוד, בדרך זו אנו מצליחים לגוון את תחום התמחותנו. עיבוד חומרי המציבה נעשה ע"י טכניקות חדשניות במיטב הכלים המתקדמים וזאת על מנת להגיע למצב גימור מצבות ברמה הגבוהה ביותר בעל עמידות עמידותו לטווח של לשנים ארוכות.

שירות מגוון האוכלוסייה:
חברת שיש דיין חברה המספקת מוצרי שיש ושירות לכלל האוכלוסייה. בחברה הישראלית מגוון רב של משפחות, ואנו מתאימים עצמנו לכל שכבת אוכלוסין. אנו מייצרים את כל סוגי ה מצבות וברשותנו מאגר נבחר של דוגמאות המתאימות לכל משפחה ממעמד זה או אחר.

התרחבות וגדילה:
חברת שיש דיין רואה עצמה מגיעה לכל בית, החברה שואפת לייצר את התוצרת הטובה מכולם לכלל אזרחי ישראל. מתוך מגמת התפשטות חברת שיש דיין כבר פועלת בשני סניפי מצבות בצפון :
סניף בנצרת עילית, וסניף במגדל העמק.

שירות עד בית הלקוח:
מתוך התחשבות והשתתפות בצערכם חברת שיש דיין שולחת עד אליכם נציג שירות לקוחות המציג בפניכם את קטלוג המוצרים לבחירתכם, הייעוץ ללא תשלום. אנו מספקים שירות מהיר ויעיל מתוך רצון לענות ללקוחותינו באופן מיידי ולספק עבורם את הפיתרון הדרוש.

שיש דיין מתמחים ב:
ייצור מצבות שיש, ייצור מצבות אבן, ייצור אנדרטאות, עיצוב מצבות, שיפוץ מצבות, תחזוקת מצבות, שילוב אלמנטים מיוחודים: חריטה באבן, עיצוב מצבות בסגנונות כיתוב שונים, הוספת אותיות למצבות, עיבוד וסיתות אבנים, שילוב סוגי אבנים שונים, חציבה וחריטת צורות שונות, הטבעת תמונות ציורים, פיסול אומנותי באבן ועוד. סוגים של אבנים לבחירה: אבן טבעית, שיש, גרניט, אבני בזלת, אבן חברון, אבן גלילית, חלילה, עצמון, שיש טורקי, גרניט שחור, גרניט סרדו, וגרניט בצבעים שונים ומרהיבים ועוד.

כל הזכויות שמורות לשיש דיין 2008 ©